DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Koks yra užsakymų pristatymo terminas?

„Star Stone“ stengiasi išsiųsti jūsų užsakymą per 2–5 darbo dienas, jei nenurodyta kitaip. Nors stengiamės išlaikyti paruoštą inventorių, mūsų gaminių rankų darbo pobūdis kartais to neleidžia. Dažnai užsakymus galime išsiųsti anksčiau nei tikėtasi; dėkojame už supratingumą šiuo klausimu. Jei norite, kad jūsų užsakymas būtų atliktas greičiau, susisiekite su mumis tiesiogiai. Esame pasiruošę rasti geriausią sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius.

Kokia yra „Star Stone“ grąžinimo politika?

-Kiekvienas mūsų rankų darbo gaminys yra unikalus ir gali turėti savybių, tokių kaip oro burbuliukai, nedideli nelygumai ar įbrėžimai, atsirandantys dėl medžiagos savybių. Mes nemanome, kad šios savybės yra defektai, kuriuos reikia pakeisti.

Standartinių prekių grąžinimas gali būti inicijuotas per 14 dienų be išankstinio įspėjimo.

-Pagal specialų užsakymą pagamintos prekės dėl savo unikalių savybių negali būti grąžinamos.

-Jei prekė atkeliauja sugedusi ar netinkama naudoti, susisiekite su mumis adresu info@starstone.lt, pateikdami prekės nuotrauką originalioje pakuotėje, kad būtų galima pakeisti.

Kaip grąžinti prekes, kuriomis nesu patenkintas?

Norėdami pradėti grąžinimą, saugiai perpakuokite prekes į originalią pakuotę ir išsiųskite jas grąžinimo adresu. Siuntą galite registruoti iš anksto per Omniva, DPD arba LP Express paštomatus. Star Stone padengs sugadintų prekių siuntimo išlaidas, o už visas kitas su grąžinimu susijusias išlaidas atsako klientas.

Ar jūsų gaminiai tinka liestis su maistu?

Mūsų gaminiai yra pagaminti naudojant sertifikuotus organinius impregnantus, kurie yra saugūs liestis su maistu. Tačiau dėl medžiagų svorio ir porėtumo, taip pat laipsniško impregnanto dėvėjimosi nerekomenduojame mūsų gaminių naudoti maisto patiekimui.

Ar visi Star Stone gaminiai yra rankų darbo?

Taip, visi mūsų gaminiai yra rankų darbo.

Turite papildomų klausimų?

Jei turite kitų klausimų, nedvejodami kreipkitės. Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Kontaktai

El. paštas: info@starstone.lt